O webu

Přiznejme si to, mužská role se postupně vytrácí z naší společnosti. Mohou za to různé vlivy, ať už pohodlí a luxus denního života, role žen ve výchově nebo třeba média a politika, která postupně likvidují zbytky mužství.

Je na čase se sebou něco dělat. Uvědomil jsem si, že jsem příliš hodný kluk. Nedosahoval jsem příliš dobrých výsledků, u žen jsem býval kamarád a stavěl je na piedestal, nevěděl jsem, co znamená být muž (nebo jsem si to myslel, že to vím - platit za holku drinky, být její sluha, být jí dostupný, neukazovat žádné emoce, zapadnout do společnosti a jít s davem, být pohodlně otupělým).

Několik zkušeností mi otevřelo oči.

Musím s tím něco udělat. Začal jsem se měnit. Nejsem na své cestě dlouho (řekněme od podzimu 2016), ale o to užitečnější budou informace pro všechny z vás, kdo chtějí vzít osud i život do svých rukou a vymanit se z područí "otroctví" formované společnosti, kdy je nutné někoho poslouchat a nežít pro své sny ani touhy.

Cíle webu

Otevřít oči a věřit, že změna je možná. Za svého čtvrtstoletí jsem udělal asi 4 výrazné změny, vždy ze dne na den a můj život byl vždy po změně lepší.

Dodat odvahu pro změnu. Na mém příkladu budete vidět, že změny jsou možné i velmi rychle.

Jít si za svým a je jedno, zda-li chcete mít úspěch u žen, začít žít pro svůj sen v novém projektu nebo třeba změnit postavu či bydliště.

Najít sílu začít uvnitř vás.

O čem nebude web

Neuvidíte tu fotky holek ani žen v plavkách.

Nenarazíte ani na nejnovější káry ani jejich tunning.

Nebude to semeniště plytké motivace a motivačních citátů. Každý jí má v sobě dost. Pokud někoho dojímají citáty na FB, asi by měl hledat odbornější pomoc.

Není primárně ani o balení a svádění holek (věřte, že kapitoly mužství vám s tímto tématem velmi pomohou).

Kdo je Bartez?

Ten týpek, co píše všechny či většinu článků na tomto blogu. Jméno znát nebudete a ani fotky obličeje neuvidíte. Témata sociální dynamiky i určité články budou kontroverzní a je lepší si držet odstup a nevyzrazovat na sebe všechno, někteří těžko nesou to, že se tímto člověk zabývá a neřeší místo toho pohodlná témata jako počítačové hry nebo výsledky fotbalu. Blog bude tedy anonymní...

Je to týpek, kterému již bylo dvacet, ale ještě ne třicet. O balení holek, sociální dynamiku a věci okolo se zajímá někdy od léta 2016. Předtím žil jen pasivně ve společnosti. Žil v bludu "buď sám sebou", jednou si tě jedna holka najde, nesmíš podnikat, protože Pepa od vedle je z podnikání v dluzích. Byl to sociopat, který se bál i vyjít ven, aby se nedostal do kontaktu s další lidskou bytostí. Nosil stejné oblečení od základky. Všichni ho měli rádi, protože se snažil být s každým za dobře. Hodně dal na názor druhých a nezajímal se o sebe.

Pokrok nezastavíš a vývoj Barteze, můžeš sledovat na tomto blogu​!