Report z kurzu: Jak jsem balil holky na ulici. Co mi to vzalo?

Jdeš ulicí a vidíš pěknou holku, navážeš dlouhý oční kontakt. Ty neuděláš nic, protože se bojíš, nevíš, co říct… Je pryč. Už se ti to příště nemusí stát, když se pustíš do akce. Jak sbalit holku na ulici se spolehlivě dozvíš na kurzu svádění, který ti představím, jak to na něm vypadá…

Každý jsme byli v situaci, kdy jsme byli bezhlavě zamilování do jedné holky. Stavěli jsme ji do pozice slunce či na piedestal, její pozornost byla vše, co nás zajímalo a to, že si s námi psala bylo požehnání. “Ó, děkuji ti, za to, že jsem si s tebou mohl tu chvilku psát…” Chtěli jsme jí být nablízku, ale nikdy jsme ji neřekli, že ji chceme. Báli jsme se, že ji ztratíme, tak jsme mohli zůstat “jen kamarádi”.

Friendzone

Řekla ti, že dobře nasloucháš, jsi talentovaný a jsi dobrý úlovek. Jsi ve friendzóně…

Chtěl jsem se vyhnout každé další podobné situaci. Začal jsem sledovat a zajímat se o sociální dynamiku. Rozečetl si slavnou knihu Hra. Všichni ti týpci píši: Není důležité, co říkáš, jak vypadáš, kdo jsi… Dodávalo mi to naději, ale byl jsem jen teoretik.

Jednoho líného odpoledne jsem si říkal: “Zkusím najít, jestli podobné kurzy jako dělají Amíci o balení na ulici jsou i v ČR…”

Nevím, jak jsem se dostal k tomu webu, ale dopadl jsem na něj a koukl na termíny a řekl. Jdu do toho. Byl jsem pravděpodobně nejrychlejší zákazník v historii kurzu. Investice 2500 Kč a kdo ví, co z toho bude. Aspoň jsem něco vyzkoušel, kdyby to stálo za nic… Co z toho nakonec bylo?

Kdo potřebuje kurz jak sbalit holku?

Jsem tragéd. Přiznávám.

Nikdo jej nepotřebuje! Každý víme, jak oslovit holku, jak být nejlepší ve vztahu, jak zaujmout pozornost. Každý vám na toto téma řekne hromadu věcí. Nikdo to však neudělá. A když už vezme odvahu, tak se zeptá, kde je metro a tím vítězství nad oslovenou končí. Jenže to není, o co úplně jde a není to balení.

Jak sbalit holku jednoduše

Jak sbalit holku jednoduše

V ideálním světě by nás měli muži z rodin uvést do světa tajů dívek, jenže otcové často nemají čas nebo se seznámili s mámou nějakou náhodou a vznikl jsi z toho ty nebo já. Nemáme tu žádné rituály. Jsme vlastně pořád dítě uvnitř dospělého těla.

Možná jsi jiný a se ženama ti to jde přirozeně, pak přestaň číst

Je fajn, když tě někdo provede dynamikou. Pochopíš, že ti cizí lidé, se kterýma se rozhodně nemáš bavit, mohou být brzy tví přátelé či třeba přítelkyně. Pochopíš, co a jak říct. Získáš postupně nadhled a zjistíš, že balení holek není o balení holek, ale o něčem jiném. Spíše o poznání sebe samého.

Výstup z komfortní zóny

Kolik si přečetl motivačních citátů, kde stálo, že život se mění mimo tvou konfortní zónu, že ty děláš, co ostatní ne a podobné příspěvky, které přílákají akorát levné “likes” na Facebooku nebo srdíčka na Instagramu?

Na kurzu jsem byl pořád nervózní, ve stresu, když jsem se bavil s holkama, tak jsem je nevnímal, jen jsem přemýšlel, co ji říct, ale balení to rozhodně nebylo. Neměl jsem na kurzu žádný úspěch, jeden kontakt. Podle webu bych se měl s nějakou hned líbat, ale to se nestalo.

Představ si situaci, kdy ti někdo nabourá tvůj zažitý obraz o tom, jak něco funguje a do toho všeho tě ještě nutí dělat věci, které nechceš. Zbourá ti obraz filmů a většina, co sis myslel je v troskách. Do všeho tě nutí ten člověk dělat věci, které rozhodně nechceš dělat – zpívat na veřejnosti, dělat kliky či zdravit každého a oslovovat holky. Nakonec ti ukáže v akci a reálu, že co říká fakt funguje. Ty si v troskách, na dně. Říkáš si: “Ať už to skončí”, že se chceš zavřít v pokoji a nebavit se s nikým, že tohle ti jako introvertovi stačilo na dlouho.

Asi bys taky neměl lepší výsledek… Ale o tom to nebylo…

Co mi kurz balení na ulici dal?

Tuny adrenalinu, ponížení a stresu. Chtěl jsem jít v půlce domů a žít si v bublině. Možná, že to byly nejstresovější hodiny mého života.

Teď přijde to divné…

Potom všem jsem ležel na posteli a přemýšlel. Cítil jsem se vyčerpaný, ale šťastný. Začal jsem hlouběji bádat nad vším.

Začal číst blog, na kurz jsem šel nepřipravený. Zajímám se od té doby i o oblečení a styl, už nechci nosit velké a staré mikiny a horaly do města. Přemýšlím o osobním rozvoji jinak (dříve motivace a byznys, teď mindfulness, “pravé mužství”, meditace, práce s hlasem, charisma).

Docvaklo mi to s několikahodinovým odstupem, o čem to bylo a co se stalo…

  • dal mi naději
  • dal mi koule oslovovat cizí lidi, i jak na to – není to tak těžké, jak jsem si myslel
  • dal mi příležitost začít se zajímat o oblékání, studovat přítomnost, přemýšlet o úhlech, které jsem v životě nezkoumal
  • dal mi podporu
  • dal mi svobodu

Viděl jsem konečně někoho v akci, jak balí holky. Na Youtube toho je hodně, ale jste různě skeptičtí o reálnosti situace. V reálu jsem nezaznamenal, že by někdo oslovil holku.

Co mi kurz vzal?

Nejsem schopný už uvažovat o ničem jako před kurzem. Možná ti to přijde divné, že jeden člověk a pár hodin dokáže změnit člověka tolik, ale stalo se.

Někdo jezdí za rituály do pralesů za Indiány, jiní na Bali, já ten svůj prožil právě tehdy na kurzu svádění žen. Rituál může změnit tvé myšlení, tvé rozpoložení (přečti si výpovědi lidí, kteří zažili Ayahuascu), tvůj život.

Zabil malého kluka uvnitř, zničil výmluvy, proč nemůžu se bavit s cizími lidmi. Vzal mi mou ochranou slupku, brnění. Ukončil život ega a pýchy.

Samozřejmě mi vzal čas na kurzu, dva a půl tisíce a následně i další investice do oblečení a jiného rozvoje, ale to jsou věci, kterých nelituji a vrátili se mi zpátky.

Pro koho je kurz o svádění holek vhodný?

Určitě dokážeš podobné věci udělat sám, že si řekneš dneska budu zpívat nahlas, oslovím pět holek a podobně. Je to v tobě, máš na to. Oslovit i sbalit tu holku, co právě prošla. Takže nemusíš platit “instruktorovi” svádění.

Pokud chceš tvrdé vedení a projít si fakt křtem, je kurz dobrá příležitost. Navíc není to kurz jen o balení holek. Cílem není oslovat, brát si kontakty nebo je zneužívat či zvedat ego na holkách. Odcházím z oslovení s pocitem, že jsem ji udělal lepší den, i sobě protože jsem se posunul dále. (O tom je určitá část a komunita okolo pick-upu, kdy to není o výsledku, ale o užití si interakce).

Možná si říkáte, že je to vše až moc pozitivní. Čekejte, že na kurzu budete úplně v jiném rozpoložení než kdykoliv jindy. Zažijete stres, nebudete se bavit, ale časem pochopíte, co jste dokázali.

Cenovka kurzu je celkem vysoká, ekonomičtější varianta jsou knihy z této oblasti.

Jsou i alternativy?

Existují i alternativy v cizojazyčných knihách, ale ruku na srdce, přečetl jsem jich hodně, ale akci jsem zažil, až když mě k tomu někdo dokopal. Stejně jako v začátcích svého podnikání nebo než jsem začal cvičit či cestovat.

Akce na ulici nenahradí 20 knih. Projděte si stránku se zdroji a určitě objevíte kousky, které vás posunou, ale pořád to bude jen o čtení.

Jsou i další skupiny či weby i na českém trhu, které učí podobné věci, s těmi nemám zkušenost.

Podobné příspěvky
No related posts for this content

Click Here to Leave a Comment Below

Leave a Reply: